Nerezové zábradlí JAP

Prodáváme zábradlí stavebnicového typu, které je určené pro betonová a montovaná schodiště, balkony nebo balustrády. Zábradlí má interiérové i venkovní využití. Kvalitní nerez zajišťuje jeho dlouhou životnost.

Kombinací jednotlivých komponent si vytvoříte zábradlí, které bude odpovídat vašim představám. Můžete si sestavit nerezové zábradlí se skleněnou výplní, s prutovou či lankovou výplní.

Zábradlí je vyrobeno tak, aby ho mohl namontovat běžně zručný kutil. Je jednoduše smontovatelné, nebudete potřebovat žádné speciální nářadí. Jednotlivé komponenty vzájemně pasují a není zapotřebí je jakkoliv upravovat.

Stavebnicové nerezové zábradlí J.A.P.

Vytvořte si moderní zábradlí podle svých představ? Významnou součástí výrobního programu společnosti J.A.P. je zábradlí stavebnicového typu.

Hlavními klady stavebnicového systému nerezového zábradlí je jeho příznivá cena, snadná dostupnost, jednoduchá montáž, široká využitelnost a variabilita. Zábradlí je vyrobeno z nerezové oceli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Hodí se na betonová i montovaná schodiště, balkóny nebo balustrády.

Jeho údržba je velmi snadná a kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost. Vybírat je možno z několika různých možností sestavení. Pouze na vás bude záležet, jaký typ výplně v kombinaci s madly a ukotvením na schodišti zvolíte. Samotné provedenízábradlí je zpracováno do nejmenších detailů.

 

Nerezové zábradlí

Stavebnicové nerezové zábradlí je variabilní na jakýkoliv typ schodiště. Hodí se do interiéru i pro venkovní využití.

Lanková výplň

Lanková výplň se v kombinaci s dřevěným či nerezovým madlem výborně hodí ke všem typům schodů.

Skleněná výplň

Pro vyniknutí celého schodiště je nejlepší volbou právě skleněná výplň z bezpečnostního kaleného skla J.A.P.

Prutová výplň

Prutová výplň přináší velkou variabilitu a čistý design schodiště. Dá se kombinovat i s dalšími druhy výplní.

Nerezové sloupky

Nerezové sloupky jsou nedílnou součástí zábradlí J.A.P. Kvalitní nerez navíc zajišťuje dlouhou životnost.