Stavební pouzdra JAP

Stavební pouzdra JAP

Společnost J.A.P. vyrábí stavební pouzdra pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé zasouvací dveře. Jedná se o moderní a účelný systém pro zasouvání dveří do příčky, který je doporučován vzhledem ke své praktičnosti a úspoře místa.

Stavební pouzdra jsou bezbariérová, a proto jsou vhodným řešením například i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou možností pohybu či handicapované. Zabudování stavebního pouzdra pro posuvné dveře do příčky byste měli zvládnout sami podle přiloženého návodu.

Výhodou stavebních pouzder JAP je jejich kompatibilita pro všechny významné výrobce dveří v České republice.

Stavební pouzdra NORMA LINE

K dispozici od nejběžnějších stavebních pouzder Standard pro zasouvací dveře jednokřídlé, přes stavební pouzdra Komfort, obsahující sestavu dvou stavebních pouzder vysouvajících se proti sobě.

Další možností dvojité pouzdro Unibox, v němž jsou dvoje jednokřídlé dveře a každé křídlo se zasouvá na opačnou stranu.

V neposlední řadě dvojité stavební pouzdro Parallel, ve kterém jsou dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou.

Stavební pouzdra z řady NORMA LINE nabízíme od nejběžnějších stavebních pouzder STANDARD pro zasouvací dveře jednokřídlé, přes stavební pouzdra KOMFORT, obsahující sestavu dvou stavebních pouzder vysouvajících se proti sobě.

Dále dvojité pouzdro UNIBOX, v němž jsou dvoje jednokřídlé dveře a každé křídlo se zasouvá na opačnou stranu.

A v neposlední řadě dvojité stavební pozdro PARALLEL, ve kterém jsou dvě dveřní křídla zavírající se jedním směrem paralelně za sebou.

Stavební pouzdra LATENTE LINE

Nabízíme ve dvou variantách. Stavební pouzdra Standard, která jsou určena pro jednokřídlé zasouvací dveře. A dále model Komfort, který je sestavou dvou stavebních pouzder navzájem spojených vodící lištou.

Oba modely se vyznačují tím, že mají zárubeň v jedné rovině s obrysem stěny.

Stavební pouzdra ABSOLUTE LINE

Stavební pouzdra z řady Standard jsou modelem bezobložkového stavebního pouzdra pro posuvné jednokřídlé dveře. Model Komfort je sestavou dvou bezobložkových stavebních pouzder, které jsou navzájem spojeny vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé posuvné dveře, které se vysouvají proti sobě.

Oba modely se vyznačují tím, že jsou úplně bez zárubně.

Stavební pouzdra EVO LINE

Stavební pouzdra nabízíme ve dvou variantách. První z nich je model Standard, kdy se jedná o bezobložkové stavební pouzdro pro posuvné dveře jednokřídlé. Druhá varianta je model Komfort, který je sestavou dvou bezobložkových stavebních pouzder, které jsou navzájem spojené vodící lištou. Každé pouzdro je určeno pro jedny jednokřídlé dveře, které se vysouvají proti sobě.

U obou variant není použita zárubeň, ale ozdobný hliníkový rámeček, který slouží jako ochranný a designový prvek.