Posuvné systémy JAP

Posuvné systémy JAP

Posuvný systém nabízí řešení pro posuv interiérových celoskleněných nebo dřevěných dveří. Designem uspokojí i náročného zákazníka, který si může vybrat ze čtyř typů posuvného systému. Tento systém může být řešen na zeď, sklo, obložku nebo do stropu.

 

 

Posuvný systém TRIX Zero

Jednoduchý systém v provedení hliník elox pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře. Je určený pro skleněné i dřevěné dveře.

Posuvný systém je vysoký 50 mm, nelze zde použít fixní sklo.

Balení obsahuje lištu o délce 2 a 4 m, vozíčky, misku a vodící trn ve stejném eloxu. Neobsahuje tichý doraz, pouze zpomalovací doraz.

Tento systém je vhodný především pro menší dveře a prostory.

 

 

 

Posuvný systém TRIX One

Systém TRIX One vás zaujme především svým jednoduchým designem a funkcí.

Jedná se o stavebnicový systém několika profilů, ze kterých lze vytvořit několik variant posuvů:

dveře + fix
fix + dveře + fix
komfort
parallel
Montáž lze provést jak na čistý stavební otvor, tak i nad obložky. Výška celého systému je 90 mm. U systému komfort lze použít tzv. synchron: zavírání dvou křídel proti sobě zároveň. Krycí lišta obsahuje kartáček.

Kování pro posuvné jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře je v provedení kartáčovaná nerez.

Balení obsahuje tichý doraz pro zavření dveřního křídla (nelze použít u šířky křídla 650 mm), neobsahuje dveřní kování (miska/madlo).

 

 

Posuvný systém TRIX Heavy

Kování v provedení kartáčovaný hliník pro posuvné jednokřídlé i dvoukřídlé dveře s úchyty skla skrytými v kolejnici. Je určené pro skleněné i dřevěné dveře.

Základní profil lze zakoupit v délkách do 6ti metrů. Fixní lišta má délku 1300 mm, proto doporučená maximální délka jednoho fixu je 1300 mm (popř. kratší varianta). Je možné skládat i více fixů za sebou. K fixnímu sklu je nutné dle rozměru nařezat U-profil pro kotvení do země. Krycí profil je vysoký 70 mm, s přidáním profilu pro fixní sklo je tato výška navýšena o 13 mm.

V základním provedení obsahuje sadu tichých dorazů na stranu otevření i zavření dveřního křídla. Balení neobsahuje dveřní kování (miska/madlo). Tento posuvný systém nabízí jednoduchou montáž, spolehlivost a tichý chod.

 

 

Posuvný systém Rollo

Rollo je vhodné k použití v projektech s důrazem na individualitu detailu a zároveň dokonalou funkčnost. Využívá se zejména pro kancelářské prostory a luxusní bydlení.

Kování v nerezovém provedení pro posuvné jednokřídlé dveře nebo komfort. Je určené pro skleněné i dřevěné dveře.

Jedná se o otevřený posuvný systém, na kterém není krycí lišta. Skládá se ze dvou základních částí, tyče o průměru 25 mm a kladky. U systému komfort lze použít tzv. synchron, zavírání dvou křídel proti sobě zároveň.

Součástí balení je pouze gumový doraz.