Celoskleněné systémy JAP

Celoskleněné systémy JAP

Celoskleněné stěny nejsou jen designovým prvkem interiéru. Zvláště ve velkých prostorách může vzniknout požadavek na částečné oddělení některé zóny (kuchyně, obývacího pokoje). Lze využít čiré sklo nebo i Grafosklo a interiér sladit.

Skleněná stěna JAP, skleněné příčky, dělící stěny

Společnost "J.A.P.", spol. s r.o., nabízí řadu produktů, které splňují vysoké požadavky na užívání skla v exteriéru či interiéru díky své kvalitě, funkčnosti, spolehlivosti a jedinečnému designu. Mezi tyto produkty patří skleněné stěny, skleněné příčky, dělící stěny a kování na sklo.

Skleněné dělící stěny

Celoskleněné dělící stěny jsou systémy otvíracích, posuvných a pevných prvků, které jsou usazeny do kvalitního nerezového kování. Skleněné příčky a dělící stěny změní váš interiér k lepšímu. Vhodně navržená skleněná stěna vytvoří z velké místnosti několik menších, v nichž bude každý mít své soukromí.


Skleněné dělící stěny jsou moderním designovým prvkem

Skleněné stěny najdou uplatnění v administrativních budovách, kancelářích, obchodních centrech i bytech. Skleněné dělící stěny se stanou nepřehlédnutelným prvkem ve vašem interiéru.

Pro skleněné příčky navrhujeme kalené (ESG) sklo. Tloušťka skla je od 8 mm, přes nejpoužívanějších 10 mm a 12 mm (větší rozměry). Můžete si vybrat z různých druhů skel: čiré sklo, satináto a grafosklo. Při výběru čirého skla je dokonale zachována propustnost světla.

Nabízíme také mnoho druhů kování pro skleněné příčky: hranaté či kulaté, které pěkně ladí s ostatními doplňky.